Forum o kućnim ljubimcima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o kućnim ljubimcima

Želim lijepu dobrodošlicu Vama i Vašim ljubimcima! Ovo je forum za ljubitelje životinja. Registrirajte se odmah i budite aktivni!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  ChatChat  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 26, dana sri oľu 01, 2023 7:44 pm.
Latest topics
» Moj R.I.P Misa
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesub lip 27, 2015 7:55 pm by Anastasija

» Francuski Buldog Ruskog Porekla!
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimeuto stu 11, 2014 1:45 am by glasha73

» kojeg izabrati
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepon lip 30, 2014 3:33 pm by luna lu

» Pasmine pasa
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepon lip 30, 2014 3:24 pm by luna lu

» mace su pametnije nego sto mislimo...
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepet lip 08, 2012 11:44 am by lola70071

» Hello everyone :)
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepet srp 15, 2011 11:17 am by h@n@:)

» Bok.....
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesub tra 09, 2011 10:28 am by Dragony

» Njemački ovčar
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesri vel 02, 2011 8:40 pm by USMC

» Koju bi ste divlju životinju željeli za kućnog ljubimca?
Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepon sij 03, 2011 1:18 pm by Puma


 

 Moje posebne pokojne životinje

Go down 
+4
Little miss sunshine
Vanna
_martina_
Dragony
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesub pro 22, 2007 9:54 pm

Kjamo, Bubo, Maza, Biba, Aska i Bobi su bile 6 posebnih živoinja koje neću nikada zaboraviti. Kjamo i Bubo su umrli prirodnom smrću, Maza je nestala, Biba se otrovala otrovom za štakore, Aska je imala neku bolest i zbog toga umrla a Bobi je jednom pobjegao na ulicu i više se nije vratio. Ponekad sam tako tužna zbog njih a naaaaaajviše zbog male Maze, nadam se da je živa i da je u toplom domu i u dobrim rukama... tužan i plače
Ovo su slike Maze:

Moje posebne pokojne životinje P8260139oy6

Moje posebne pokojne životinje P7240302pj1

Moje posebne pokojne životinje P8220025yn7

Zbogom, prekrasne životinje i anđeli vas čuvali sretan


Zadnja promjena: Dragony; čet lip 18, 2009 11:46 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
_martina_
Novi
Novi



Broj postova : 12
Registration date : 24.12.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepon pro 24, 2007 5:52 pm

Sarko..15.07.2005.-18.12.2007.
nasli smo ga promrzlog,imao je jedva dva mjeseca..svi smo se brinuli za nas i bio je nas prvi kucni ljubimac..zavrsio je na operaciji..doma su se svi brinuli oko njega..vet je rekao da je sve ok i da se normalno oporavlja..ali je,ili zbog pogreske veterinara il zbog lose srece uginuo..svi smo ostali u soku..dostojno smo ga zakopali u vrtu..R.I.P.
sharko:
Moje posebne pokojne životinje P5050069ov0.th
Moje posebne pokojne životinje Pa130030fe8.th
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepon pro 24, 2007 7:09 pm

Jadni mali Šarko.... No
A imaš li sada kućnih ljubimaca?
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
_martina_
Novi
Novi



Broj postova : 12
Registration date : 24.12.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepon pro 24, 2007 7:39 pm

Dragony je napisao/la:
Jadni mali Šarko.... No
A imaš li sada kućnih ljubimaca?

odlucili smo nabaviti novu macu,jer smo se svi vezali za sarka..evo prije sat vremena su dosli moji i sasobom doveli jedno sareno klupko Surprised :)
sivo-bijeli micek star 2mjeseca..postat cu slike kad stignem
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepon pro 24, 2007 8:58 pm

Super, napravi novi topic u "Say cheese" i imenuj ga kako ti želiš sretan
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimened tra 06, 2008 9:08 pm

Beno, dobrodošao na forum o kućnim ljubimcima!
Žao mi je tvoje ovčarice Elbe... tužan

Bilo ti je previše smajlića u postu pa sam malo smanjila količinu...
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Gost
Gost
Anonymous



Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesri tra 16, 2008 9:13 pm

ja sam imao mačka Jerry-a pa mi je pobjegao a tako lijep nemam sliku ali na mobu imam ali nemam usb i tako je bio fotogeničan. gladna sam igra se maca uziva cat cat cat cat cat cat tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan tužan
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepet svi 23, 2008 9:55 am

O joj, jadan mačak Jerry... tužan tužan tužan tužan
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Vanna
Običnjak
Običnjak
Vanna


Broj postova : 65
Registration date : 19.08.2008

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:34 pm

moja zara(mrtva),lisko1.,luna,mikey(nestali)
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:35 pm

lisko??
zar nije lisko kod tebe??
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Vanna
Običnjak
Običnjak
Vanna


Broj postova : 65
Registration date : 19.08.2008

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimeuto kol 19, 2008 3:42 pm

i prije sam imala liska prijw 3 god ovaj je isti pa nas stalno podsjeća na njega pa onda i ovoga zovemo lisko
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesri kol 20, 2008 1:40 pm

ok
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Little miss sunshine
Novi
Novi
Little miss sunshine


Broj postova : 3
Age : 28
Location : (=Little town=)
Registration date : 11.09.2008

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimečet ruj 11, 2008 5:36 pm

ja sam imala pUUno njih malih slatkih životinjica... da
Imala sam 3 macka ( tigric, mrki i klupko ) mace .... swi oni su bili muski i nekamo su otisli i nisu se wratili tužan samo se jedan vratio za 1 god... to je bilo cudno... nemam pojma Samo je jednu vecer dosao, pustili smo ga u kucu i otisao je spavati maca uziva na svoje mjesto, nakon toga se probudio i otisao papat na staro mjesto... gladna sam ,
a nakon toga se otisao igrat igra se ... Cudno..... Imala sam ja i kunica koji kad sam ga odvela malo u prirodu... Put pod noge... pas trči pobjegao za skakavcem.... pas trči Imala sam i ja hrcka koji je jedan dan samo nestao iz kaveza... scratch
zgrickao je cijeli kavez i izasao van.... scratch imala sam ja i psa koji je poceo biti agresivan nakon dresure, pa smo ga morali Nazalost ubiti.... tužan tužan tužan

sada imam jednog malog, slatkog mačka koji ima oko 4. mj. :mačka: i ribu Moje posebne pokojne životinje 540979 !!! =)
[Vrh] Go down
http://teenworld13.forumotion.net
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepet ruj 12, 2008 8:36 am

jel imaš slikice od ljubimaca koje sad imaš? hehe
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Andela
Običnjak
Običnjak
Andela


Broj postova : 53
Registration date : 25.10.2008

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepon stu 03, 2008 4:38 pm

ja sam imala macka Lakija,on je jednog dana nestao...i vise se nije vratio....
imao je 3-4 mjeseca kad je nestao....
i imala sam papigu koja je bila ista kao ova sto je sad imam pa je isto imala
ime Cici....kod nas je bila nekoliko godina i jedno jutro...je uginula.......
nikad ih necu zaboravit a pogotovo Lakija koji me je obozavao (naravno i ja njega) srceka gladna sam pleše tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimeuto stu 04, 2008 4:34 pm

jadni malecki... tužan tužan i plače Moje posebne pokojne životinje 767756
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Andela
Običnjak
Običnjak
Andela


Broj postova : 53
Registration date : 25.10.2008

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimeuto stu 04, 2008 11:08 pm

pale tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače tužan i plače
[Vrh] Go down
Andela
Običnjak
Običnjak
Andela


Broj postova : 53
Registration date : 25.10.2008

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesub stu 22, 2008 12:12 pm

Jos jedna losa vijest.
Uginuo je Žućo,pa sad imamo samo Ćići...

I samo da kazem da mi maza puuuno
slici na mog malog Lakija koji je isto nestao.
Ista boja,velicina,isto spava,igra se.... pitanje pitanje
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesub stu 22, 2008 9:01 pm

jadan mali Žućo...
Tko zna, možda su Maza i Laki bili u rodu... hehe
a moja se Maza isto jako voljela igrati...
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Tyna Gigy
Početnik
Početnik
Tyna Gigy


Broj postova : 30
Registration date : 21.03.2009

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Moja mala Maza   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesub oľu 21, 2009 11:50 am

Ja sam prije Nine imala psa Mazu.Stalno je trčala na dvorište.SVE nas je zabavljala kada si je lovila rep!Ali nažalost,bila je bolesna tako da je trebala dobiti 2 inekcije.Jednu smo izvršili i dan poslije se samo srušila.Mislili smo da se to samo igra,a mama ju je prodrmala i shvatila da je umrla.A tako smo je voljeli!
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimesub oľu 21, 2009 12:16 pm

Jadnica malena tužan
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Tyna Gigy
Početnik
Početnik
Tyna Gigy


Broj postova : 30
Registration date : 21.03.2009

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimepet tra 10, 2009 3:13 pm

Sada je i moj buuu Lolypop stradao.Nina(pas)ga je pojela.Bože!Pa ona jede sve živo!I crvendaće je htjela pojesti,i leptira,...
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimečet lip 18, 2009 11:48 am

Moja maca Šapica je nestala još prije ovog zadnjeg Božića Moje posebne pokojne životinje 767756 Moje posebne pokojne životinje 767756
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
Jaguarka
Običnjak
Običnjak
Jaguarka


Broj postova : 61
Age : 29
Registration date : 26.02.2009

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimened srp 12, 2009 12:28 am

Ja sam imala puno životinja!
Znate za onog mog psa Rex-a , još se nije vratio!! Moje posebne pokojne životinje 767756 Moje posebne pokojne životinje 767756
Kad sam bila mala imala sam i jednog zeku , zapravo žečicu , zvala se Zekoslava , uopće se ne sjećam što je bilo s njom. Moje posebne pokojne životinje 767756 Moje posebne pokojne životinje 767756
Imala sam i bijelu perzijsku macu , nestala je i nikad se nije vratila.
Moje posebne pokojne životinje 767756 Moje posebne pokojne životinje 767756
Od ljubimaca sam najviše imala pasa imala sam ih jako, jako puno.
Nekim se ni imena ne sjećam! tužan i plače tužan i plače
[Vrh] Go down
Leny
Novi
Novi



Broj postova : 14
Registration date : 08.10.2009

Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitimečet lis 08, 2009 6:59 pm

meni su otrovali psa kad su mi lopovi upali u kuću dok sam bila na moru :(

zvao se Boby...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moje posebne pokojne životinje Empty
PostajNaslov: Re: Moje posebne pokojne životinje   Moje posebne pokojne životinje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moje posebne pokojne životinje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Slike slatkih mica-maca
» Moje papigice
» Moje ribice
» Psi moje frendice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum o kućnim ljubimcima :: Slike i uspomene :: Ljubimci kojih više nema-
Forum(o)Bir: