Forum o kućnim ljubimcima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o kućnim ljubimcima

Želim lijepu dobrodošlicu Vama i Vašim ljubimcima! Ovo je forum za ljubitelje životinja. Registrirajte se odmah i budite aktivni!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  ChatChat  
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 26, dana sri oľu 01, 2023 7:44 pm.
Latest topics
» Moj R.I.P Misa
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimesub lip 27, 2015 7:55 pm by Anastasija

» Francuski Buldog Ruskog Porekla!
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimeuto stu 11, 2014 1:45 am by glasha73

» kojeg izabrati
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimepon lip 30, 2014 3:33 pm by luna lu

» Pasmine pasa
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimepon lip 30, 2014 3:24 pm by luna lu

» mace su pametnije nego sto mislimo...
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimepet lip 08, 2012 11:44 am by lola70071

» Hello everyone :)
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimepet srp 15, 2011 11:17 am by h@n@:)

» Bok.....
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimesub tra 09, 2011 10:28 am by Dragony

» Njemački ovčar
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimesri vel 02, 2011 8:40 pm by USMC

» Koju bi ste divlju životinju željeli za kućnog ljubimca?
mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimepon sij 03, 2011 1:18 pm by Puma


 

 mace su pametnije nego sto mislimo...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Percy
Novi
Novi
Percy


Broj postova : 4
Registration date : 04.12.2008

mace su pametnije nego sto mislimo... Empty
PostajNaslov: mace su pametnije nego sto mislimo...   mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimečet pro 04, 2008 10:45 pm

evo ovaj moj macak nikad prije dok je bio u domu nije otvarao vrata... i prvi dan kad smo ga donjeli u nas stan odmah je skuzio kako ce ih otvoriti... tako da sad moramo obavezno zakljucati vrata pogotovo ulazna...
kako se vi nosite sa tim problemom...
[Vrh] Go down
Dragony
Admin
Admin
Dragony


Broj postova : 409
Registration date : 20.08.2007

mace su pametnije nego sto mislimo... Empty
PostajNaslov: Re: mace su pametnije nego sto mislimo...   mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimepet pro 05, 2008 8:05 am

Naša Mimi isto zna otvarati vrata, no nama to nije problem jer imamo kuću pa ona smije ići van kad god želi...
[Vrh] Go down
http://mojzivotinjskiblog.blog.hr/
(:Eli:)
Novi
Novi



Broj postova : 5
Registration date : 24.02.2009

mace su pametnije nego sto mislimo... Empty
PostajNaslov: Re: mace su pametnije nego sto mislimo...   mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 8:47 pm

Pa da mace su jako pametne životinje.Čitala sam u knjizi kako razgovarati s mačkama, da oni komuniciraju govorom tijela i da kada svoju glavu tralju u nas da nam prenose svoj miris =).
[Vrh] Go down
Hrckica i pesek
Novi
Novi



Broj postova : 9
Registration date : 20.09.2009

mace su pametnije nego sto mislimo... Empty
PostajNaslov: Re: mace su pametnije nego sto mislimo...   mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimened ruj 20, 2009 12:33 pm

Znam, znam. Maca od moje bake cim su je kupili naucila je da se nesmije obavljat nuzda po kuci. I svasta je skuzila, kuzi kad se neko ljuti na nju. Tako ju nauce nesto sto zele da zna, kada je obavljala nuzdu po kuci vikali su na nju i odsad vani obavlja nuzdu. No vjerujem da se to moze postici i bez vikanja.
[Vrh] Go down
lola70071
Novi
Novi



Broj postova : 1
Location : hr
Registration date : 08.06.2012

mace su pametnije nego sto mislimo... Empty
PostajNaslov: Re: mace su pametnije nego sto mislimo...   mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitimepet lip 08, 2012 11:44 am

ja jednog dana hranim svoju macu poslasticama,probala sam je dresirati .nije htjela sjesti.ja njoj nedam poslasticu.odjednom ona stane,baci se na pod.legla je kao da će umrjeti.ja pustim poslasticu,idem zvat mamu.kad ona ispruži šapu i pojede poslasticu! cat
[Vrh] Go down
Sponsored content





mace su pametnije nego sto mislimo... Empty
PostajNaslov: Re: mace su pametnije nego sto mislimo...   mace su pametnije nego sto mislimo... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
mace su pametnije nego sto mislimo...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mace sa youtube-a
» Moje dvije lude mace Rambo i Lossy

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum o kućnim ljubimcima :: Najčešći ljubimci :: Mace-domaćice-
Forum(o)Bir: